Олександрія. Дошкільний навчальний заклад - ясла-садок № 18

САЙТ ДНЗ №18 ЗНАХОДИТЬСЯ ПО ЦІЙ АДРЕСІ ... http://oleksandria-dnz18.edukit.kr.ua/

Ми раді вітати Вас на нашому сайті!

Ласкаво просимо!

В центрі нашого міста є чудовий острівок, де постійно лунає дитячий сміх та галас. Це дошкільний навчальний заклад-ясла-садок № 18 управління освіти, молоді та спорту Олександрійської міської ради. Дитячий садок радо відкриває двері дітям віком від 2-х до 6-ти років. Почуття любові до дітей, піклування про їх здоров’я, всебічний розвиток особистості об’єднали зусилля педагогічного і батьківського колективів для спільної справи - зробити життя дітей повноцінним, творчим, радісним. Загальна кількість груп – 6; загальна кількість вихованців – 140; загальна кількість педагогів – 15. Дошкільний заклад має український мовний статус. До послуг дітей естетично оформлені групові кімнати, музичний зал, кабінет практичного психолога, медичний та методичний. Прийом до дошкільного закладу здійснюється керівником протягом календарного року на підставі: заяви від батьків; направлення управління освіти, молоді та спорту Олександрійської міської ради; медичної довідки з висновком лікаря, що дитина може відвідувати дошкільний заклад; свідоцтва про народження. Навчальний рік починається 1-го вересня і закінчується 31-го травня, оздоровчий період починається 1-го червня і закінчується 31 серпня.

/Files/images/TIV_3046.jpg

Кредо дошкільного закладу: Дитина. Гармонія. Краса.

Мета : Виховати здорову, гармонійно розвинену особистість в процесі художньо-естетичного виховання дошкільників засобами мистецької діяльності: музично-хореографічної, літературно-театральної, образотворчої.

«Дитина – вище творіння Природи та Космосу і несе в собі їхні риси – могутність і безмежність»
Ш.Амонашвілі

Назва закладу Дошкільний навчальний заклад-ясла-садок № 18
Ідентифікаційний код 24146464
Адреса закладу 28000, Україна, м. Олександрія, пл. Леніна, 6
Телефон 7-35-45
E-maii [email protected]
Прізвище, ім'я, по батькові завідувача Орлова Людмила Володимирівна
Освіта завідувача Вища, Кіровоградський соціально-педагогічний інститут-педагогічна академія;
початкове навчання та практична психологія
Дата заснування закладу 24 листопада 1964 року
Дата реєстрації статуту 04 серпня 2005 року № 617
Профіль закладу Художньо-естетичний напрямок
Термін проведення атестації закладу 11-22 жовтня 2010 року
Мова навчання Українська
Перелік програм Програма виховання і навчання дітей від двох до семи років «Дитина»-2012;
Програма розвитку дітей старшого дошкільного віку «Впевнений старт»-2012
Характер мережі 6 груп: 1 - ясельна, 5 - садові
Режим роботи закладу 10, 5 год : з 7-00 до 17-30
Кількість штатних одиниць 34,85
Завідувач -1;
вихователь-методист - 1;
практичний психолог - 1;
музичний керівник - 1;
вихователі - 11;
старша медична сестра - 1;
завідувач господарством - 1;
кухарі - 2;
помічники вихователів - 7;
кастелянка — 1;
машиніст з прання білизни - 1;
двірник - 1;
робітник з обслуговування будівель і споруд -1;
підсобний робітник - 1;
сторожі - 3

3 жовт. 2014
Семінар-подорож на тему «Музейна педагогіка: можливості і перспективи»
Сонячним вересневим днем колективи дошкільних закладів № 2 та № 18 організували та провели для вихователів-методистів дошкільних навчальних закладів міста семінар-подорож на тему «Музейна педагогіка: можливості та перспективи».
21 бер. 2014
Фестиваль дитячого театрального мистецтва
Вихованці дошкільного навчального закладу-ясла-садка № 18 прийняли участь у Всеукраїнському фестивалі дитячого театрального мистецтва.
18 бер. 2014
Відвідання виставки Степана Ніколенко
18 березня 2014 року педагоги дошкільного закладу відвідали в краєзнавчому музеї виставку художника, викладача Олександрійського вищого училища культури Степана Ніколенка.